WatchGuard IPSec VPN Client

Materiały video:

Panel

IPSec VPN Client od WatchGuard

Bezpieczne połączenie z centralą przedsiębiorstwa stanowi jeden z najważniejszych elementów strategii IT Security, wszędzie tam, gdzie użytkownicy łączą się zdalnie, pracując w terenie lub w ramach home office. Stając przed wyborem klienta VPN, podejmujesz decyzję, która zaważy nie tylko na bezpieczeństwie sieci, ale i na produktywności pracowników. Nie wszystkie rozwiązania gwarantują jednakowy poziom ochrony i elastyczności.

WatchGuard IPSec VPN Client

pozwala na dwuskładnikową autentykację, Windows Pre-logon oraz zapewnia bezszwowy roaming - Twoi pracownicy mogą swobodnie zmieniać lokalizację.


vpn network infografika

seamless roaming vpn Bezszwowy Roaming - Użytkownicy mogą przełączać się z jednego medium komunikacyjnego na drugie bez przerywania połączenia VPN. Dla przykładu, rozpocząć połączenia za pośrednictwem kawiarnianego Wi-Fi po czym powrócić do wykonywania zadań w ramach firmowej sieci, a następnie dokończyć pracę w domu.

autentykacja dwustopniowa Dwuskładnikowa autentykacja - Dodatkowa warstwa ochrony, dzięki dwóm typom danych logowania, bez potrzeby wdrażania dodatkowych narzędzi sprzętowych.

always on

Always On - Klient VPN automatycznie wznawia połączenie za każdym razem, gdy zostanie zerwane. Nawet kiedy urządzenie przejdzie w stan uśpienia, połączenie zostanie wznowione wraz z aktywnością użytkownika.

Windows pre-Logon VPN Windows Pre-Logon - Użytkownicy logują się do domeny windows, nawet gdy znajdują się poza siecią. Dane logowania windows i VPN mogą zostać ujednolicone, dla ułatwienia dostępu i usprawnienia pracy.

VPN Fips certyfikat

Certyfikacja FIPS - Wykorzystanie algorytmów szyfrujących zgodnych z FIPS 140-2 (Certificate #1747)

Zintegrowany firewall VPN IPSec

Zintegrowany Osobisty Firewall - system detekcji przyjaznych sieci rozpoznaje poziom zabezpieczenia sieci, tak aby dostosować ustawienia Firewall. Funkcja ta użyteczna jest szczególnie w sieciach sklepowych i kioskach internetowych oferujących użytkownikom własne aplikacje.IPSec VPN Client Basic VPN Client Mobile VPN z SSL
 Wsparcie dla Mac OS -
 Windows Pre-logon - -
 Dwuskładnikowa autentykacja -
 Certyfikat FIPS - -
 Roaming bezszwowy - -
 Wsparcie w przypadku awarii VPN -
 Detekcja znanych sieci - -
 Zintegrowany firewall osobisty - -
 Personalizacja graficzna - -
 Prędkość Doskonała Doskonała Dobra

Napisz do nas


Załączniki: