Gartner Magic Quadrant dla Unified Threat Management (UTM) - raport 2016

Gartner Magic Quadrant dla Unified Threat Management (UTM) - raport 2016

Gartner, największa na świecie firma doradcza prowadząca badania z dziedziny technologii informatycznych, opublikowała coroczny raport dotyczący rozwiązań UTM (Unified Threat Management).

Rozwiązanie WatchGuard jako jedyne umieszczone zostało w prestiżowym  kwadrancie Wizjonerzy (Visionary). Identycznie WG uplasował się w zeszłorocznym zestawieniu. Wizjonerami nazywa Gartner te firmy, które ochoczo inwestują w ulepszanie obecnych oraz rozwój nowych technologii. Dostawcy z tej grupy mają ogromny wpływ na kierunek rozwoju technologii.

„Wierzymy, że to potwierdza naszą zdolność do zapewnienia szerokiej oferty zabezpieczeń wysokiej klasy dla SMB i rozproszonych klientów korporacyjnych. WybierającWatchguard’a wybierasz niezawodność, elastyczność i innowacyjność rozwiązań bezpieczeństwa sieci”.


Przyczyny dla których klienci wybierają rozwiązania WatchGuard:

  • Zdolność do efektywnego wykorzystania wiodących w branży technologii, które szybko poszerzają platformę WG do wyłapywania nowych i zmieniających się zagrożeń – w tym nasz chmurowy APT Blocker, innowacyjne chmurowe sandboxowe rozwiązanie przeznaczone do wyłapywania zaawansowanych i uporczywych zagrożeń (APT)
  • Raportowanie w WatchGuard Dimension™ –  inteligentnej platformy wyłapującej zagrożenia, która dostarcza (bezprecedensową) natychmiastową, momentalną widoczność sieci.
  • Modularność nagrodzonych rozwiązań UTM, która pozwala klientom uruchomić te komponenty zabezpieczenia, których obecnie oczekują oraz w prosty sposób dodawać je – w miarę własnych potrzeb.

Aby pobrać raport, wypełnij formularz:


Powiązane wiadomości:


W tym miejscu możesz pobrać materiały pomocnicze, typu: pliki pdf, filmy i zapisy prezentacji.
Wypełnij formularz, aby uzyskać do nich dostęp.
Uwaga: dostęp do plików video jest czasowy.