RAPORTY
NAGRANIA PREZENTACJI
O PRODUKCIE NA BLOGU

Stormshield

Stormshield

Stormshield to europejski lider w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowej infrastruktury, w całości należący do Airbus CyberSecurity. Oferuje inteligentne, spójne rozwiązania firewall typu UTM, służące do zapobiegania atakom i ochrony infrastruktury cyfrowej. W ochronę zapewnianą przez Stormshield wlicza się m.in. antywirus, antyspam, IPS, kontrola i zabezpieczanie VPN.

Misją Stormshield jest zapewnienie bezpieczeństwa cybernetycznego i ochrona danych organizacji, pracowników oraz klientów. Zgodnie z podejściem Multi-Layer Collaborative Security, produkty oferowane przez producenta wchodzą ze sobą w interakcję, podnosząc poziom bezpieczeństwa środowisk IT, OT oraz Cloud - niezależnie od punktu ataku. To zaufane, najnowocześniejsze rozwiązania certyfikowane są na najwyższym europejskim poziomie. 

Obecni w ponad 40 krajach, za pośrednictwem szerokiej sieci partnerów dystrybucyjnych, zapewniają ochronę strategicznych informacji firmom każdej wielkości - od małych przedsiębiorstw, administracji publicznej, aż po agencje obrony na całym świecie.

Stormshield

NETASQ/ STORMSHIELD

UTM do ochrony firm każdej wielkości.