ikonka mailbiuro@netcomplex.pl
ikonka callzadzwoń: 33 472 03 18
RAPORTY
NAGRANIA PREZENTACJI
O PRODUKCIE NA BLOGU

Qsan

Qsan

QsanTechnology to wiodący projektant oraz producent technologii pamięci masowych. Bazując na bogatym doświadczeniu w branży, Qsan dąży do tworzenia systemów pamięci masowej klasy korporacyjnej, jednocześnie będąc dumnym z wyjątkowej wydajności, bezpiecznej ochrony danych i możliwości kompleksowego zarządzania nimi. 

Macierze dyskowe proponowane przez producenta to rozwiązania dedykowane każdej organizacji - firmom czy urzędom - gdzie przechowywane są dużej ilości dane. 

Dlaczego Qsan?

  • skalowalność - masz możliwość rozbudowy rozwiązania, jeżeli nastąpi taka potrzeba
  • wszechstronność - w jednej obudowie możesz instalować dyski różnego rodzaju, przechowując zarówno dane gorące i zimne
  • niezawodność - każdy element macierzy jest redundantny i możesz go wymienić „na gorąco” - to sprawia, że podczas awarii macierze nadal będą działać bez konieczności wyłączenia w przypadku wymiany uszkodzonego elementu
  • funkcjonalność - Qsan dostarcza również oprogramowanie służące do zarządzania, posiadające porządane funkcje - replikacja i deduplikacja, SSD caching, migawaki i wiele innych

Qsan świetnie sprawdza się w środowiskach baz danych, centrach obliczeniowych i hostingowych, systemach video-monitoringu czy wirtualizacji.

Dąży do zapewniania najwyższej jakości systemów przechowywania danych, które dodatkowo są proste w użyciu, bezpieczne, skalowalne i przede wszystkim - niezawodne. 

Qsan

QSAN - macierze dyskowe

Macierze dyskowe zapokajające potrzeby związane z pamięciami masowymi.


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Qsan