Veeam

Veeam - foto 1

Pakiet Veeam Availability Suite™, zawierający rozwiązanie Veeam Backup & Replication™, dzięki wykorzystaniu technologii wirtualizacji, pamięci masowej i chmury stosowanych w nowoczesnych centrach danych pomaga przedsiębiorstwom zaoszczędzić czas, ograniczyć ryzyko oraz radykalnie obniżyć nakłady kapitałowe i koszty operacyjne.

Veeam jest firmą założoną w 2006 r., która obecnie na całym świecie ma 34 500 ProPartnerów i ponad 168 000 klientów. Światowa centrala firmy mieści się w Baar w Szwajcarii, a jej oddziały funkcjonują w różnych krajach świata. Więcej informacji na stronie http://www.veeam.com/pl.


 
   
  Net Complex jest certyfikowanym Partnerem firmy Veeam


Załączniki:


 veeam- rozwiazanie do tworzenia kopii zapasowych

Veeam Backup Essentials

Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w środowiskach VMware vSphere i Hyper-V
 

Pakiet Veeam® Backup Essentials™ jest wydajnym, łatwym w obsłudze i przystępnym cenowo rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych i zapewniania dostępności w małych firmach. Jest on przeznaczony dla firm zatrudniających mniej niż 250 pracowników i posiadających środowiska wirtualne z maksymalnie 6 gniazdami procesorów. Oferuje te same funkcje co pakiet Veeam Availability Suite™, ale w cenie zapewniającej nawet 60 % oszczędności.

W wersji próbnej nie ma ograniczeń funkcjonalności: POBIERZ DARMOWĄ WERSJĘ PRÓBNĄ


Przystępne cenowo funkcje kopii zapasowych oraz dostępności dla małych i średnich firm

Pakiet Veeam Backup Essentials, obejmujący rozwiązania Veeam Backup & Replication i Veeam ONE, zawiera te same funkcje klasy korporacyjnej co pakiet Veeam Availability Suite i zapewnia wszystko, czego potrzeba do modernizacji wirtualnego centrum danych. Rozwiązanie Veeam Backup & Replication v9 zawiera niezbędne funkcje potrzebne do tworzenia kopii zapasowych w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V działających w małych oraz średnich firmach:

 • 2-in-1: backup and replication™ — wyższa wydajność backupu i odzyskiwania danych w oparciu o lokalizację zewnętrzną dzięki funkcjom replikacji wykorzystującej akcelerację sieci WAN, replikacji z kopii zapasowych oraz przełączania lokalizacji w tryb awaryjny jednym kliknięciem z obsługą przełączania planowanego.
 • Instant VM Recovery™ — odzyskiwanie uszkodzonej maszyny wirtualnej w niespełna 2 minuty.
 • Veeam Cloud Connect ULEPSZENIE — łatwe rozszerzenie firmowego centrum danych o lokalizację zewnętrzną dzięki szybkiemu i bezpiecznemu tworzeniu kopii zapasowych oraz replikacji w chmurze.
 • SureBackup® — testowanie każdej kopii zapasowej przed jej uruchomieniem w celu zapewnienia możliwości pełnego odzyskania danych.
 • Veeam Explorer™ dla Microsoft Active Directory ULEPSZENIE— błyskawiczne odzyskiwanie poszczególnych obiektów i całych kontenerów usługi Active Directory, a także kont użytkowników i haseł.
 • Veeam Explorer dla Microsoft SQL ULEPSZENIE — szybkie odzyskiwanie baz danych SQL na poziomie transakcji oraz precyzyjne przywracanie baz SQL do wybranego punktu w czasie.
 • Veeam Explorer dla Microsoft Exchange ULEPSZENIE — natychmiastowy wgląd i granularne odzyskiwanie poszczególnych elementów programu Exchange, w tym całkowicie usuniętych elementów, które wydawały się utracone na zawsze.
 • Rozwiązanie Veeam ONE, istotny element pakietu Veeam Backup Essentials, zapewnia pełny wgląd w infrastrukturę wirtualną oraz kopii zapasowych przy użyciu zaawansowanych i łatwych w obsłudze narzędzi do monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych. Dostępne w rozwiązaniu Veeam ONE zautomatyzowane funkcje całodobowego monitorowania i ostrzegania powiadamiają o problemach z tworzeniem kopii zapasowych i wydajnością, zanim wpłyną one na działalność operacyjną. Rozwiązanie zawiera także ponad 30 wbudowanych raportów na temat kopii zapasowych, które ułatwiają wgląd w operacje backupu.

 • Veeam — rozbudowa wraz z rozwojem firmy

  W miarę rozwoju firmy jej infrastruktura wirtualna powiększa się. W przypadku przekroczenia progu sześciu gniazd można łatwo przejść na pakiet Veeam Availability Suite z zachowaniem tej samej funkcjonalności i ochrony. Dodajesz nowego hypervisora? To nie problem — rozwiązanie Veeam obsługuje zarówno platformę VMware vSphere, jak i Microsoft Hyper-V!


   


  Obsługiwane środowiska:

  Infrastruktura VMware Platformy:
  vSphere 6.0

  vSphere 5.x
  vSphere 4.1
  Hosty:
  ESXi 6.0

  ESXi 5.x
  ESX(i) 4.1 
  Oprogramowanie:
  vCenter Server 6.0 (opcjonalnie)

  vCenter Server 5.x (opcjonalnie)
  vCenter Server 4.1 (opcjonalnie)
  vCloud Director 5.1, 5.5 (opcjonalnie) 
  Maszyny wirtualne:
  Wszystkie systemy operacyjne obsługiwane na platformie VMware

  Dowolna aplikacja
  Dowolny system plików

  Infrastruktura Microsoft Platformy
  Windows Server 2012 R2

  Windows Server 2012
  Windows Server 2008 R2 SP1 
  Hosty:
  Windows Server Hyper-V 2012 R2

  Windows Server Hyper-V 2012
  Windows Server Hyper-V 2008 R2 SP1
  Microsoft Hyper-V Server (bezpłatny hypervisor)
  Oprogramowanie:
  Microsoft System Center Virtual Machine

  Manager 2012 R2 (opcjonalnie)
  Microsoft System Center Virtual Machine 
  Manager 2012 SP1 (opcjonalnie)
  Microsoft System Center Virtual Machine
  Manager 2008 R2 SP1 (opcjonalnie)
  Maszyny wirtualne:
  Wszystkie systemy operacyjne obsługiwane na platformie Microsoft Hyper-V 

  Dowolna aplikacja
  Dowolny system plików  


  Jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami

   

 veeam- pakiet availability

Veeam Availability Suite

Pakiet Veeam® Availability Suite™ oferuje coś zasadniczo odmiennego — Availability for the Always-On Enterprise™— wykorzystując inwestycje IT w obszarach wirtualizacji serwerów, nowoczesnej pamięci masowej i platform chmurowych.

W wersji próbnej nie ma ograniczeń funkcjonalności: POBIERZ DARMOWĄ WERSJĘ PRÓBNĄ - 30 dniowy trial


Dostępność na potrzeby wszystkich aplikacji

Pakiet Veeam Availability Suite łączy czołowe w branży funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i replikacji oferowane przez rozwiązanie Veeam Backup & Replication™ oraz zaawansowane mechanizmy monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych dostępne w rozwiązaniu Veeam ONE™. Veeam Availability Suite oferuje wszystko, czego potrzeba do skutecznego dbania o środowiska VMware vSphere i Microsoft Hyper-V oraz zarządzania nimi. Pakiet zapewnia wysoką dostępność w centrum danych dzięki następującym funkcjom i możliwościom:

• Szybkie odzyskiwanie - Sprawne odzyskiwanie potrzebnych danych w sposób wybrany przez użytkownika
• Unikanie utraty danych -  Niskie wartości RPO i usprawnione odzyskiwanie po awarii
• Pewność odzyskania danych - Gwarantowane odzyskanie każdego pliku, każdej aplikacji i każdego serwera wirtualnego — za każdym razem
• Wykorzystanie potencjału danych - Środowisko testowe podobne do produkcyjnego, które ogranicza ryzyko związane z wdrożeniami
• Pełny wgląd - Proaktywne monitorowanie i ostrzeganie o problemach, zanim wpłyną one na działalność operacyjną


 • Co nowego w wersji 9?

  Pakiet Veeam Availability Suite v9 umożliwia prowadzenie działalności bez przerw (Always-On Business) dzięki lepszemu wykorzystaniu inwestycji w nowoczesną pamięć masową i platformy chmurowe oraz dodatkowym ulepszeniom przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw.

  Veeam Explorer for Storage Snapshots i tworzenie kopii zapasowych z migawek pamięci masowej EMC NOWOŚĆ - Wykorzystanie hybrydowych pamięci masowych EMC VNX i VNXe umożliwia tworzenie ultraszybkich kopii zapasowych z migawek pamięci masowej na potrzeby szybkiego, wydajnego odzyskiwania całych maszyn wirtualnych lub poszczególnych elementów.

  Veeam Cloud Connect NOWOŚĆ - W pełni zintegrowane, szybkie i bezpieczne odzyskiwanie awaryjne za pośrednictwem dostawcy usług chmurowych ułatwia dbanie o dostępność krytycznych aplikacji.

  Veeam Explorer dla Oracle NOWOŚĆ - Odzyskiwanie baz danych Oracle na poziomie transakcji, w tym bezagentowe tworzenie kopii zapasowych dzienników transakcji; łatwe przywracanie baz do określonego punktu w czasie.

  Scale-out Backup Repository NOWOŚĆ - Repozytorium pozwalające utworzyć jedną wirtualną pulę pamięci masowej, do której można przypisywać kopie zapasowe; swobodne i łatwe zwiększanie pojemności pamięci masowej kopii zapasowych.

  Veeam Explorer dla Microsoft Exchange, Active Directory, SharePoint i SQL Server ULEPSZENIE - Funkcje e-discovery (Exchange), przywracanie obiektów zasad grupy, zintegrowanych rekordów DNS i innych danych (Active Directory), odzyskiwanie całych witryn i kolekcji witryn (SharePoint) oraz przywracanie na poziomie tabel (SQL Server).

  On-Demand Sandbox for Storage Snapshots NOWOŚĆ - Za pomocą migawek pamięci masowej można tworzyć pełne, izolowane kopie środowiska produkcyjnego na potrzeby szybkiego i łatwego wykonywania testów oraz rozwiązywania problemów.

  Bezpośredni dostęp w trybie NFS NOWOŚĆ - Kopie zapasowe VMware można tworzyć szybciej i w sposób mniej obciążający środowisko wirtualne dzięki ich wykonywaniu z plikowej (NFS) podstawowej pamięci masowej.


   

 • Jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami

  

veeam- tworzenie kopii zapasowych 

Veeam Backup & Replication 

Element pakietu Veeam Availability Suite

 

Tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych w środowiskach VMware i Hyper-V

Rozwiązanie Veeam® Backup & ReplicationTM umożliwia szybkie, elastyczne i niezawodne odzyskiwanie aplikacji oraz danych w środowisku wirtualnym. Jest to kompleksowy produkt łączący funkcje tworzenia kopii zapasowych i replikacji danych przeznaczone do środowisk wirtualnych VMware vSphere i Microsoft Hyper-V oraz objęty nagradzaną pomocą techniczną. 

To wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych oraz zapewniania dostępności wykorzystuje technologie z obszaru wirtualizacji, pamięci masowej i chmury, pozwalając uzyskać wartości docelowego czasu i punktu odzyskiwania (RTPOTM) na poziomie nieprzekraczającym 15 minut w odniesieniu do WSZYSTKICH aplikacji i danych. 

W wersji próbnej nie ma ograniczeń funkcjonalności: POBIERZ DARMOWĄ WERSJĘ PRÓBNĄ


Tworzenie kopii zapasowych
Jeszcze szybszy backup

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication umożliwia szybkie, niezawodne i całkowicie bezagentowe tworzenie kopii zapasowych obrazów w środowiskach vSphere i Hyper-V, pozwalając skrócić tzw. okna backupu oraz obniżyć koszty tworzenia kopii zapasowych i pamięci masowej.

 • Tworzenie spójnych z aplikacją kopii zapasowych maszyn wirtualnych na poziomie obrazu z zaawansowanym przetwarzaniem uwzględniającym specyfikę aplikacji
 • Obniżenie wartości parametru RPO oraz ultraszybkie tworzenie kopii zapasowych z migawek EMC NOWOŚĆ, HP i NetApp
 • Nawet 50-krotnie szybsze przesyłanie danych do lokalizacji zewnętrznej dzięki wbudowanej akceleracji sieci WAN
 • Sprawniejsze tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w środowisku ROBO dzięki ulepszeniom ROBO NOWOŚĆ dla dużych przedsiębiorstw
 • Prostsze zarządzanie pamięcią masową na kopie zapasowe przy użyciu nieograniczonego repozytorium Scale-out Backup Repository™NOWOŚĆ
 • Umożliwienie szybkiego i bezpiecznego tworzenia kopii zapasowych w chmurze przy użyciu funkcji Veeam Cloud Connect oraz kompleksowe szyfrowanie zabezpieczające dane w trakcie tworzenia kopii zapasowych oraz podczas ich transferu i przechowywania
 • Automatyczne weryfikowanie możliwości odzyskania danych przy użyciu funkcji SureBackup®
 • Tworzenie kopii zapasowych bezpośrednio z plikowej (NFS) podstawowej pamięci masowej przy użyciu opracowanej przez firmę Veeam funkcji bezpośredniego dostępu w trybie NFS NOWOŚĆ
 • Zmniejszenie zapotrzebowania na pamięć masową do przechowywania kopii zapasowych oraz ograniczenie ruchu sieciowego dzięki wbudowanej deduplikacji i kompresji
Odzyskiwanie
Przywracanie całych maszyn wirtualnych, poszczególnych plików i innych danych

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication umożliwia błyskawiczne, niezawodne przywracanie poszczególnych plików, całych maszyn wirtualnych i elementów aplikacji, dając pewność odzyskania w niemal każdym scenariuszu oraz pozwalając skrócić docelowy czas odzyskiwania (RTO) do mniej niż 15 minut.

Całą maszynę wirtualną można przywrócić w ciągu kilku minut dzięki funkcji Instant VM Recovery™. Dowolną zwirtualizowaną aplikację w środowisku vSphere lub Hyper-V można uruchomić bezpośrednio z najnowszej kopii zapasowej — nie każąc użytkownikom czekać na przygotowanie pamięci masowej, wyodrębnienie kopii zapasowej i skopiowanie jej do środowiska produkcyjnego. Po zakończeniu przywracania, korzystając z narzędzia VMware Storage vMotion, Hyper-V Live Migration albo zastrzeżonej technologii Veeam Quick Migration, można przywrócić maszynę do produkcyjnej pamięci masowej.

Dodatkowe możliwości:

 • Łatwe odzyskiwanie poszczególnych plików przy użyciu funkcji natychmiastowego odzyskiwania plików
 • Szybkie i łatwe przywracanie elementów programu Microsoft Exchange za pomocą narzędzia Veeam Explorer dla Microsoft Exchange ULEPSZENIE
 • Odzyskiwanie obiektów, całych kontenerów, jednostek organizacyjnych i kont użytkowników usługi Active Directory za pomocą narzędzia Veeam Explorer dla Microsoft Active Directory ULEPSZENIE
 • Przywracanie całych witryn i zbiorów witryn programu SharePoint, a także przywracanie usuniętych elementów do środowiska produkcyjnego za pomocą narzędzia Veeam Explorer dla Microsoft SharePoint ULEPSZENIE
 • Funkcje szybkiego odzyskiwania na poziomie transakcji i przywracania do określonego punktu w czasie dla baz danych Oracle w narzędziu Veeam Explorer dla Oracle NOWOŚĆ oraz baz danych SQL Server w narzędziu Veeam Explorer dla Microsoft SQL Server ULEPSZENIE
 • Wykorzystanie migawek pamięci masowej EMCNOWOŚĆ, HP i NetApp do odzyskiwania poszczególnych plików lub całych maszyn wirtualnych za pomocą narzędzia Veeam Explorer for Storage Snapshots ULEPSZENIE
 •    Replikacja

  Usprawnienie dostępności danych i odzyskiwania po awarii

  Zaawansowana, oparta na obrazach replikacja maszyn wirtualnych i usprawnione odzyskiwanie po awarii pozwalają zapewnić dostępność krytycznych aplikacji. Rozwiązanie Veeam umożliwia osiągnięcie docelowego czasu odzyskiwania (RTO) o wartości nieprzekraczającej 15 minut we WSZYSTKICH aplikacjach.

  Replikacja maszyn wirtualnych oparta na obrazach — na miejscu w celu zapewnienia wysokiej dostępności lub na zewnątrz z myślą o odzyskiwaniu danych po awarii

  Wdrożenie chmury — w pełni zintegrowane, szybkie i bezpieczne odzyskiwanie awaryjne w oparciu o chmurę (DRaaS) za pośrednictwem funkcji Veeam Cloud Connect NOWOŚĆ

  Wykorzystanie wbudowanej akceleracji sieci WAN w celu nawet 50-krotnie szybszego przesyłania replik do lokalizacji zewnętrznej

  Automatyczne weryfikowanie możliwości odzyskania danych z replik przy użyciu funkcji SureReplica®

  Prostsze przełączanie awaryjne na replikę i powrót po awarii z maksymalnym ograniczeniem wpływu tych procesów na środowisko produkcyjne

  Wyeliminowanie wpływu na środowisko produkcyjne dzięki używaniu kopii zapasowych jako źródła replikacji

 

 •   Obsługiwane środowiska

  Infrastruktura VMware
  Platformy:
  vSphere 6.0

  vSphere 5.x
  vSphere 4.1 
  Hosty:
  ESXi 6.0

  ESXi 5.x
  ESX(i) 4.1 
  Oprogramowanie:
  vCenter Server 6.0 (opcjonalnie )

  vCenter Server 5.x (opcjonalnie)
  vCenter Server 4.1 (opcjonalnie)
  vCloud Director 5.1, 5.5 (opcjonalnie)
  Maszyny wirtualne:
  Wszystkie systemy operacyjne obsługiwane na platformie VMware

  Dowolna aplikacja
  Dowolny system plików

  Infrastruktura Microsoft
  Platformy
  Windows Server 2012 R2

  Windows Server 2012
  Windows Server 2008 R2 SP1
  Hosty:
  Windows Server Hyper-V 2012 R2

  Windows Server Hyper-V 2012
  Windows Server Hyper-V 2008 R2 SP1
  Microsoft Hyper-V Server (bezpłatny hypervisor)
  Oprogramowanie:
  Microsoft System Center Virtual Machine

  Manager 2012 R2 (opcjonalnie)
  Microsoft System Center Virtual Machine
  Manager 2012 SP1 (opcjonalnie)
  Microsoft System Center Virtual Machine
  Manager 2008 R2 SP1 (opcjonalnie)
  Maszyny wirtualne:
  Wszystkie systemy operacyjne obsługiwane na platformie Microsoft Hyper-V 

  Dowolna aplikacja
  Dowolny system plików 


 •  

 veeam- narzedzie do monitorowania

Veeam ONE i Veeam ONE Free Edition 

Element pakietu Veeam Availability Suite

Veeam® ONE™ jest zaawansowanym narzędziem do monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych przeznaczonym dla infrastruktury kopii zapasowych Veeam oraz środowisk wirtualnych VMware vSphere i Microsoft Hyper-V. Pomaga ono w realizacji koncepcji Availability for Always-On Enterprise™, umożliwiając pełny wgląd w środowisko IT oraz wykrywanie problemów, zanim wpłyną one na działalność operacyjną.

W wersji próbnej nie ma ograniczeń funkcjonalności: POBIERZ DARMOWĄ WERSJĘ PRÓBNĄ


Stale wysoka dostępność

Aby zapewnić dostępność wszystkich aplikacji i danych, niezbędny jest pełny wgląd zarówno w infrastrukturę wirtualną, jak i infrastrukturę kopii zapasowych. Veeam ONE umożliwia szczegółowe, inteligentne monitorowanie i raportowanie w środowiskach vSphere, Hyper-V i Veeam, udostępniając pulpit Morning Coffee oraz raporty analityczne niezbędne do utrzymania dostępności nowoczesnego centrum danych.

 • Całodobowe monitorowanie i ostrzeganie w czasie rzeczywistym zgłaszane alarmy dotyczące problemów z tworzeniem kopii zapasowych i działaniem maszyn wirtualnych pozwalają uniknąć przestojów oraz ułatwiają przestrzeganie umów SLA.
 • Optymalizacja zasobów i śledzenie konfiguracji — rozwiązanie Veeam ułatwia ocenę funkcjonowania infrastruktury oraz pomaga w zapewnieniu zgodności istniejącej konfiguracji z najlepszymi praktykami dotyczącymi platform wirtualizacji i kopii zapasowych. 
 • Planowanie i prognozowanie mocy obliczeniowych prognozowanie trendów wykorzystania zasobów za pomocą modelowania typu „co, jeśli” oraz śledzenie nadmiernego przydziału zasobów w infrastrukturach kopii zapasowych i wirtualnej.
Zaawansowane pulpity, raportowanie i planowanie mocy obliczeniowych

 

Technologie zastosowane w rozwiązaniu Veeam ONE są oparte na wynikach dogłębnych analiz, najlepszych praktykach i wielu latach doświadczeń. Jego pulpity udostępniają skrótowe widoki infrastruktury wirtualnej i kopii zapasowych, a w razie potrzeby umożliwiają również przejście jednym kliknięciem do danych szczegółowych. A ponieważ nie ma limitu liczby serwerów Veeam Backup & Replication™, hostów, serwerów vCenter, serwerów SCVMM i klastrów pracy awaryjnej Hyper-V objętych funkcjami monitorowania i raportowania, klient może łatwo poznać atuty rozwiązania Veeam ONE w całym swoim środowisku.

 • • Całodobowe monitorowanie i ostrzeganie w czasie rzeczywistym
 • Ponad 200 gotowych alarmów
 • • Ponad 100 zdefiniowanych raportów
 • • Narzędzia do oceny infrastruktury pod kątem kopii zapasowych
 • • Raporty dla rozwiązania Veeam Backup & Replication v9 NOWOŚĆ
 • • Możliwości monitorowania i raportowania funkcji Veeam Cloud Connect ULEPSZENIE
 • • Pulpity stanu i wydajności ULEPSZENIE
 • • Oceny wydajności i konfiguracji środowisk VMware vSphere i Microsoft Hyper-V NOWOŚĆ
 • • Zaawansowane planowanie mocy obliczeniowych z analizami typu „co, jeśli” i rezerwacjami zasobów ULEPSZENIE
 • • Śledzenie konfiguracji zarówno infrastruktury wirtualnej, jak i infrastruktury kopii zapasowych ULEPSZENIE
 • • W pełni konfigurowalne raporty i dokumentacja
Wersje:

Rozwiązanie Veeam ONE jest dostępne w wersjach pełnej i bezpłatnej (Free Edition). W żadnej z nich nie ma limitu liczby hostów, serwerów vCenter, serwerów SCVMM ani klastrów pracy awaryjnej Hyper-V objętych funkcjami monitorowania i raportowania, a w celu przejścia na wersję pełną wystarczy zainstalować odpowiedni klucz licencyjny.


Pełny wgląd w dobrej cenie

Veeam ONE zapewnia pełny wgląd w środowisko wirtualne i kopii zapasowych, umożliwiając wykrywanie problemów, zanim wpłyną one na działalność operacyjną oraz ułatwiając ochronę najważniejszych danych. Jest to wydajne, łatwe w obsłudze oraz w pełni zintegrowane rozwiązanie w konkurencyjnej cenie.
Veeam ONE można kupić jako odrębny produkt lub w ramach poniższych pakietów, łączących pełny wgląd w środowisko z nowoczesną ochroną danych zapewnianą przez rozwiązanie Veeam Backup & Replication™.

• Pakiet Veeam Availability Suite™ jest przeznaczony dla firm dowolnej wielkości, które korzystają z technologii wirtualizacji serwerów, nowoczesnych pamięci masowych i platform chmurowych. Udostępnia on zaawansowane funkcje tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, dzięki którym można spełnić wymagania dotyczące widoczności, skalowalności i odzyskiwania awaryjnego w środowisku VMware lub Hyper-V.

• Pakiet Veeam Backup Essentials™ jest przeznaczony dla małych firm, w których funkcjonują środowiska wirtualne obejmujące maksymalnie sześć gniazd. Zawiera on te same funkcje co pakiet Veeam Availability Suite, zapewniając przy tym nawet 60-procentowe oszczędności!


 

Obsługiwane środowiska:

Infrastruktura VMware* Platformy:
vSphere 6.0

vSphere 5.x
vSphere 4.1
Hosty:
ESXi 6.0

ESXi 5.x
ESX 4.1
vSphere Hypervisor (bezpłatna wersja ESXi)
Oprogramowanie:
vCenter Server 6.0 (opcjonalnie )

vCenter Server 5.x (opcjonalnie)
vCenter Server 4.1 (opcjonalnie)
vCloud Director 5.1, 5.5 (opcjonalnie)
*Obsługiwana jest tylko angielska wersja infrastruktury VMware 

 • Infrastruktura Microsoft
  Platformy:

  Windows Server 2012 R2 • Windows Server 2012
  Windows Server 2008 R2 SP1
  Hosty:
  Windows Server Hyper-V 2012 R2

  Microsoft Hyper-V Server 2012 R2 (bezpłatny)
  Windows Server Hyper-V 2012
  Microsoft Hyper-V Server 2012 (bezpłatny)
  Windows Server Hyper-V 2008 R2 SP1
  Microsoft Hyper-V Server 2008 R2 SP1 (bezpłatny)
  Oprogramowanie:
  Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 (opcjonalnie)

  Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2012 SP1 (opcjonalnie)
  Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2008 R2 SP1 (opcjonalnie) 

 • Infrastruktura kopii zapasowych
  Platformy:
  • Veeam Backup & Replication v9

  • Veeam Backup & Replication v8
  • Veeam Backup & Replication v7 Patch 4

  Hosty:
  Serwer Veeam Backup & Replication

  Veeam Backup Enterprise Manager (opcjonalnie) 

 

 


 

 

 

veeam dla system center
Veeam Management Pack dla System Center

Uwolnij potencjał oprogramowania System Center w środowiskach VMware i Hyper-V
Zapewnij sobie kompleksowy wgląd w środowisko w celu podejmowania lepszych decyzji IT

Administratorzy korzystający z oprogramowania Microsoft System Center muszą mieć stały i aktualny wgląd w środowiska Microsoft Hyper-V oraz VMware vSphere, aby móc dbać o działalność bez przerw (Always-On Business™). Pakiet Veeam MP daje kompleksowy wgląd „od aplikacji do sprzętu” w środowiska wirtualne i fizyczne, zapewniając ogólny widok całej zwirtualizowanej infrastruktury z poziomu macierzystej konsoli zarządzania zawartej w oprogramowaniu System Center. Dzięki pakietowi Veeam MP administratorzy IT mogą śledzić działanie krytycznych aplikacji, w tym usług Veeam Backup & Replication™. Ułatwia to zapewnienie dostępności na potrzeby nowoczesnego centrum danych (Availability for the Modern Data Center™).

POBIERZ DARMOWĄ WERSJĘ PRÓBNĄ - 30 dniowy trial


Kompleksowy wgląd od aplikacji do sprzętu:

Pakiet Veeam Management Pack dla System Center zapewnia klarowny obraz powiązań między infrastrukturą fizyczną i wirtualną, przez co upraszcza i przyspiesza rozwiązywanie problemów. Veeam zawiera zintegrowane narzędzia do monitorowania środowisk VMware i Hyper-V, zarządzania alarmami i raportowania, a także widoki topologii, pulpity oraz mapy ciepła, dzięki którym kluczowe dane są zawsze w zasięgu ręki. Dodatkowo administrator może przechodzić do szczegółów w celu analizowania rzeczywistych zdarzeń, wyświetlać trendy historyczne oraz przewidywać przyszłe potrzeby przy użyciu narzędzi do planowania mocy obliczeniowych.

Korzyści:

 • • Zapewnienie administratorowi IT danych potrzebnych do podejmowania lepszych decyzji
 • • Znajdowanie problemów, zanim zakłócą one działalność bez przerw (Always-On Business™)
 • • Maksymalizacja zwrotu z inwestycji w oprogramowanie System Center przez dodanie wglądu w środowiska wirtualne i kopii zapasowych
 • • Zapewnienie dostępności krytycznych maszyn wirtualnych dzięki narzędziom do monitorowania w czasie rzeczywistym w ramach oprogramowania System Center
 • • Przewidywanie rozwoju środowiska wirtualnego — lokalnego i w chmurze hybrydowej — z możliwością lepszego przygotowania

Zaawansowane zarządzanie środowiskami Hyper-V i vSphere

Pakiet Veeam MP rozszerza funkcje monitorowania dostępne w oprogramowaniu System Center, oferując szczegółowy wgląd w maszyny wirtualne i hosty Hyper-V oraz vSphere, wykorzystywane przez nie zasoby sprzętowe i sieciowe oraz pamięć masową, a także infrastrukturę Veeam Backup & Replication.

Pakiet Veeam MP automatycznie integruje się z dostępnymi w oprogramowaniu System Center macierzystymi funkcjami monitorowania kluczowych aplikacji, takich jak Microsoft Exchange i SQL Server. Dzięki temu udostępnia szczegółowy widok od aplikacji przez warstwę wirtualizacji po dane sprzętowe.

Szybsze rozwiązywanie problemów dzięki widokom topologii

Ulepszone widoki topologii środowiska pamięci masowej oraz sieciowego i obliczeniowego zapewniają szczegółowy wgląd w działanie infrastruktury Hyper-V i VMware.

Unikanie przestojów i dotrzymywanie umów SLA

Dzięki pakietowi Veeam administratorzy korzystający z oprogramowania System Center mają do dyspozycji działające w czasie rzeczywistym, kontekstowe pulpity do monitorowania, które umożliwiają również szczegółową identyfikację potencjalnych problemów.

Wzrost wydajności i maksymalizacja zwrotu z inwestycji

Pakiet Veeam integruje się bezpośrednio macierzystymi konsolami zarządzania System Center, udostępniając szczegółowe raporty analityczne i zalecenia dotyczące właściwego rozmiaru, a także wskazując „punkty zapalne” i wąskie gardła oraz umożliwiając identyfikację przyczyn. Ponadto pakiet Veeam MP integruje się z narzędziem System Center Service Manager, umożliwiając obsługę bazy CMDB, zarządzanie incydentami itp.

Dokładne prognozowanie i planowanie

Pakiet Veeam MP zapewnia dane potrzebne do uzasadniania strategicznych decyzji, planów i potrzeb budżetowych odpowiadających wymogom rozwijającej się firmy. Raporty z zakresu planowania mocy obliczeniowych umożliwiają badanie trendów, przewidywanie potrzebnych zasobów, tworzenie modeli typu „co, jeśli” oraz śledzenie nadmiernego przydziału zasobów w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V. Można nawet prognozować, które obciążenia trzeba będzie przenieść na platformę VMware vCloud Air lub Microsoft Azure, aby stworzyć środowisko chmury hybrydowej.

Dodatkowe BEZPŁATNE narzędzia do oprogramowania System Center:

Veeam Task Manager dla Hyper-V — w środowisku Hyper-V to bezpłatne, autonomiczne narzędzie umożliwia bieżący wgląd w wykorzystanie zasobów hostów i maszyn wirtualnych.

Veeam Report Library dla System Center — biblioteka Veeam Report Library dla System Center udostępnia rozszerzone raporty przeznaczone do oprogramowania Microsoft System Center. Jest to bezpłatne narzędzie, które pozwala analizować oraz monitorować stan i wydajność obiektów infrastruktury bez ograniczania się do środowiska fizycznego lub wirtualnego czy do określonych pakietów zarządzania. 

Veeam Management Pack dla Veeam Backup — podstawowe funkcje bieżącego monitorowania i alarmów dotyczących środowiska Veeam Backup & Replication w dostępne oprogramowaniu System Center.