WatchGuard AuthPoint Tokeny fizyczne

Materiały video:

Panel

Tokeny fizyczne AuthPoint

Tokeny fizyczne WatchGuard AuthPoint to kolejna warstwa ochrony niezbędna, gdy wykorzystanie tokenów elektronicznych jest niemożliwe. Tokeny sprzętowe AuthPoint to zapieczętowane urządzenia elektroniczne, które generują bezpieczne hasła jednorazowe (OTP) co 30 sekund. Firmy mogą używać tej metody jako alternatywy tokena mobilnego dla uwierzytelniania w chronionych zasobach.

Tokeny fizyczne AuthPoint od WatchGuarda powstały, aby sprostać wymogom bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie dostęp do zasobów jest konieczny, ale popularne metody autoryzacji za pomocą smartfona nie są możliwe. Dzieje się tak z różnych powodów. Część przedsiębiorstw wprowadza restrykcje wynikające z troski o poufne informacje i zabrania używania telefonów. W wielu przypadkach zastosowanie elektronicznego tokena jest niemożliwe z uwagi na panujące warunki i brak zasięgu.

Wtedy konieczne jest zastosowanie tokenów fizycznych. Teraz zintegrujesz je z MFA AuthPoint od WatchGuarda. Produkowane w fabryce będącej własnością WatchGuarda, wnoszą kolejną warstwę bezpieczeństwa do Twojej strategii cybersecurity.

Wieloskładnikowe uwierzytelnianie zdecydowanie podnosi nasz poziom bezpieczeństwa. Obejrzyj nagranie i dowiedz się w jaki sposób zarządzać i odpowiednio zintegrować MFA Watchguard.

Zobacz nagranie webinarium

Maksymalna elastyczność tokenów fizycznych i bezpieczne uwierzytelnianie OTP.


Zyskaj rozwiązanie MFA, które dostosowuje się do Twoich wymagań biznesowych na różnych poziomach. Korzystaj z dodatkowej warstwy ochrony wszędzie tak, gdzie fizyczny token jest niezbędny. Gotowy do użycia i zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, jest z Tobą wszędzie, gdzie go potrzebujesz.

Tokeny Fizyczne Auth Point


Bezpieczna komunikacja tokenow z chmura

Seedy tokenów nigdy nie są eksportowane i zagrożone


Pliki seedujące są tworzone w bezpiecznej sieci odizolowanej od Internetu i są automatycznie przenoszone do Chmury bez Twojej ingerencji. Oznacza to, że nigdy nie są narażone na złośliwe ataki ani z zewnątrz, ani z wewnątrz. Absolutnie nikt nie będzie mieć do nich dostępu.Wsparcie dla tokenów od wielu dostawców


AuthPoint oferuje własne bezpieczne tokeny fizyczne. Jeżeli jednak chcesz skorzystać z rozwiązania firm trzecich, WatchGuard pozwoli Ci je zintegrować ze swoim rozwiązaniem.

Wsparcie tokenow fizycznych od roznych dostawcow


Napisz do nas
Załączniki: