Backup - kopia bezpieczeństwa, Rozwiązania bezpieczeństwa IT

10 powodów, dla których wybrać UNITRENDS

W dzisiejszych czasach korzystanie z rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych stało się koniecznością. Dane są coraz bardziej cenne a ich przyrost podnosi poprzeczkę producentom rozwiązań ochronnych. Backup zabezpiecza nasze w dane w niezastąpiony sposób – co by się nie działo, nie zaatakował nas ransomware – nasze dane spokojnie spoczywają – skopiowane i oczekują na odzyskanie.

Z Unitrendsem błyskawicznie odzyskasz dane

Unitrends to producent rozwiązań służących do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania systemów dla klientów biznesowych. Rozwiązania Unitrends zdobyło uznanie i nagrody na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje zarówno oprogramowanie, sprzęt jak i obsługę chmury, zapewniając tym samym kompleksową ochronę danych. By wyjść naprzeciw nowoczesnym centrom przetwarzania danych, Unitrends dostarcza kompleksowe rozwiązania ochrony i błyskawicznego odtworzenia zarówno fizycznych jak i wirtualnych narzędzi oraz automatyczne odtworzenie infrastruktury dla maszyn wirtualnych w przypadku awarii. 

10 powodów, dla których wybrać UNITRENDS:

1. W pełni zintegrowany backup – oprogramowanie oraz macierz.
Unitrends posiada w swojej ofercie specjalnie zaprojektowane, w pełni zintegrowane rozwiązania sprzętowe dostępne w wielu wariantach. Składają się one z fizycznej, dedykowanej macierzy oraz oprogramowania Unitrends w wersji Enterprise – do wykorzystania zarówno na maszynach fizycznych, jak i wirtualnych.

2. Kompleksowa platforma do ochrony wszystkiego.
Skorzystaj ze wsparcia dla swojej unikalnej infrastruktury, Unitrends zapewnia ochronę ponad 250 wersji systemów operacyjnych, wirtualizatorów oraz aplikacji.

3. Poświęcaj mniej czasu na wykonywanie backupu, odzyskuj dane szybciej.
Prosty i intuicyjny interfejs administratora pozwoli uprościć operacje, umożliwiając rozpoznanie najszybszego wariantu z szybką instalacją i wydajnością lepszą o 64% mniej kliknięć niż trzeba zrobić to w konkurencyjnych rozwiązaniach – w trakcie wykonywania działań operacyjnych.

4. Bezpieczna, zoptymalizowana wydajność sieci WAN
Unitrends obejmuje wsparcie zarówno jednego, jak i wielu administatorów, 256-bitowe szyfrowanie AES w trakcie wykonywania kopii oraz po jej odłożeniu, WAN zoptymalizowana deduplikacja i kompresja poprzez planowanie, aby zapewnić optymalne RTO i RPO zarówno w prywatnych, jak i publicznych chmurach.

5. Skrócony czas i natychmiastowe odzyskiwanie danych przy użyciu Unitrends BridgeTM
Zapewnia zdolność odzyskiwania danych lokalnie dla VMware vSphere, Microsoft Hyper-V i Microsoft Windows kompletnego systemu w mniej niż 5 minut (Fizyczny/GOS i Wirtualny/HOS).

6. Wbudowana deduplikacja dla szybszego backupu i transferów danych w sieci WAN
Korzystaj z wbudowanej deduplikacji, hybrydowej technologii redukcji danych, kompresji zgodnej z przetworzonymi deduplikacją danymi.

7. Największy wybór opcji chmurowych
Opcje te obejmują długi okres retencji w Unitrends Forever CloudTM lub integrację z innymi dostawcami – Google, Amazon, Microsoft i Rackspace. Integracja z chmurą jest standardem we wszystkich urządzeniach Unitrends.

8. Szybkie odzyskiwanie danych oparte na chmurze
Unitrends Disaster Recovery jako serwis (DRaaS) pozwala na natychmiastowe postawienie maszyn w chmurze dla krytycznych serwerów biznesowych. Unitrends jako jedyny dostawca gwarantuje 1-godzinny SLA dla Twoich najważniejszych krytycznych systemów. Dzięki DRaaS będziesz mógł uruchomić serwer z Unitrends Cloud, co zapewni ciągłość działania, kiedy system jest naprawiany.

9. Zautomatyzowana weryfikacja poprawności dokonanego backupu
W pełni zintegrowany system Recovery Assurance z macierzą UNITRENDS zapewniają, że dane środowisko IT jest w całości do odtworzenia. Automatyczne testy potwierdzają, że RPO i RTO zostały osiągnięte.

10. Wsparcie i obsługa Klienta
Unitrends bardzo dba o swoich Klientów o czym świadczy satysfakcja na poziomie 98%. To w połączeniu z naszymi urządzeniami i wsparciem technicznym skutkuje jeszcze większym ich zaufaniem.

Webinarium Unitrends

28 lutego 2017 r. zapraszamy na webinarium dotyczące rozwiązań UNITRENDS, które realizujemy we współpracy z Darkiem Jareckim z UNITRENDS Polska, zapraszamy:

http://www.netcomplex.pl/wydarzenia/unitrends-kopie-zapasowe-i-odzyskiwanie-danych.html

 

0 0 vote
Article RatingSubscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments