Rozwiązania bezpieczeństwa IT, Unified Threat Management - UTM

WatchGuard przedstawia najnowszy sprzęt: Firebox T70.

5 października 2016 roku w Sydney – WatchGuard Technologies, lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa sieci, przedstawił swój najnowszy sprzęt, Firebox T70, wyznaczający nowy standard wydajności.

Największa wydajność Firebox T70

Według Miercom, niezależnego laboratorium badawczego, T70 zapewnia najszybszą dostępną obecnie w branży wydajność. Działa z prędkością ponad 1 Gbps – przy pełnej funkcjonalności Unified Threat Management (UTM). Klienci nie muszą już wybierać między przepustowością sieci lub wykorzystaniem modułów bezpieczeństwa UTM.

porownanie

KLUCZOWE CECHY:

Wydajność: Klienci korzystają z największej prędkości i poziomu wydajności dostępnej w urządzeniu, przy przepustowości ponad 1 Gbps przy zachowaniu pełnej ochrony UTM.

Power over Ethernet (PoE): Za pomocą dwóch portów PoE + do zasilania urządzeń peryferyjnych, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe (access points), administratorzy mogą rozszerzyć zasięg swoich sieci, bez konieczności uruchamiania kosztownego zasilania AC do urządzeń zdalnych.

RapidDeploy: Scentralizowane zespoły IT mogą używać RapidDeploy by wstępnie skonfigurować urządzenia do szybkiej i nietechnicznej instalacji w rozproszonych lokalizacjach.

Pełna ochrona UTM dla Fibre Broadband: Organizacje mogą korzystać z sieci szerokopasmowych, takich jak Google Fiber, wiedząc, że z T70 mogą łatwo zarządzać rozwijanymi prędkościami.

t70-main


http://www.netcomplex.pl/blog/watchguard-przedstawia-najnowszy-sprzet-firebox-t70/porownanie/

Rob Smithers, CEO, Miercom:

„Ogólnie rzecz biorąc, WatchGuard Firebox T70 wykazywał najlepszą ogólną wydajność na tle badanych, konkurencyjnych urządzeń zabezpieczających. WatchGuard Firebox T70 wykazał wyjątkową wydajność przy zachowaniu pełnej ochrony UTM”

Andrew Young, wiceprezes zarządzania produktem w WatchGuard Technologies:

„Firmy i organizacje wymagają dzisiaj szybkiej, niezawodnej i bezpiecznej łączności z Internetem, ale mają trudności ze znalezieniem rozwiązań ds. bezpieczeństwa sieci, które mogą nadążyć za ich stale rosnącymi potrzebami. Wyzwanie to jest spotęgowane przez rosnącą dostępność do sieci szerokopasmowych. WatchGuard T70 jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw lub rozproszonych przedsiębiorstw, które potrzebują najwyższej dostępnej wydajności w swoim rozwiązaniu bezpieczeństwa.”

miercom test t70

 

WatchGuard UTM T70: T70
Test Miercom’u: Miercom
T70 ulotka: ulotka
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o